Uluslararası Eşya Taşıma

Eşya Depolama

Yurt içi Evden eve

Hizmetlerimiz Firmamız Camoglu Nakliyat, Uluslararası evden eve Nakliyat hizmetini en üst düzeyde müşterilerine sunmaktadır.

Zati eşya ve ev eşyası taşımalarımızda Türkiye’den, Deniz Limanı olan tüm ülkeler dahil kara yoluyla gidilebilecek Avrupa ülkelerine tüm dış işleri personeli, askeri ataşelerimiz, konsolosluk görevlileri, banka memurları, müşterilerimize özel indirimli kaliteli bir eşya taşıma hizmetini veriyoruz.

Eşyalarınızı en iyi standartlarında işinde Uzman Elemanlarımızla ambalajlayıp paketliyoruz, çeki listesini hazırlayıp konteyner veya kamyonumuzu kapınızın önüne kadar getirip yüklüyoruz.

Basta tüm Avrupa ülkeleri; Almanya,  Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Norveç, İngiltere, İsviçre, İtalya, ispanya, Arnavutluk, Bosna hersek, Polonya, Romanya, Macaristan , Bulgaristan ve Yunanistan dahil her hafta düzenli olarak parsiyel parça ev eşyası taşıması yapıyoruz.

Tüm Asya ve Orta doğu ülkelerine (savaş bölgeleri hariç, Irak, İran, Azerbaycan, Dubai, Abudai, Kuveyt, Pakistan, Çin,Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, )  komple araç şeklinde taşımalarımız vardır.  Deniz aşırı ülkelere İngiltere, Norveç, İsveç, Avustralya, yeni Zelanda, Afrika, güney Afrika, Amerika, güney Amerika, kanada, Hindistan

gibi liman şehri olan tüm ülkelere  ve Rusya ya deniz yolu ile liman teslim veya adrese teslim eşyalarınızı taşıyoruz.

Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine Göre çeşitli seçeneklerde değerlendirip, Hava, Kara ve Deniz yolu olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır.

Bu hizmetimizi güvenilir acenteler ve armatörleri aracılığı ile siz değerli müşterilerimize en iyi standartlarda Uluslararası eşya taşıma sunuyoruz.

Siz eşyalarınızı firmamızın deposunda depolatmaya karar verdikten sonra eşyalarınızı yerinde tespite gelen firmamız eksperinin önderliğinde size vereceğimiz hizmet konusunda çalışacak elemanlarımıza eşyalarınız hakkında bilgilendirme yapılır.

Eşyalarınızın durumuna göre hangi boyda kamyonumuz ile taşınacaksa, bu araç sizin için bir gün öncesinden hazırlanır.

İçerisine evinizde gerekli olabilecek her türlü ambalaj malzemesi (kraft kâğıt, çeşitli ebatlarda mukavva koli, havalı naylon, tabaka mukavva, ince naylon,

palet streç, kıyafet kolisi, mukavva fıçı, eşyanın tabanına yerleştirilmesi için palet, ambalaj ipi, ambalaj bandı, taşıma kayışları, takım sandığı) kamyonumuza malzeme depomuzdan fazlasıyla yüklenir.

Araç hazırlandıktan sonra eşyanızın durumu ve  dairenizin kat yüksekliğine göre yeterli sayıda elemanlarımız ile size verilen randevu saatinde adresinize ekibimiz gelir.

Eşyalarınız yukarıda bahsettiğimiz ambalaj malzemeleri ile önce toplanıp paketlenir

büyük eşyaların ambalajı yapılırken diğer taraftan demonte edilmesi gereken eşyalar demonte edilip ambalaja hazır hale getirilir.

Yaptığımız ambalaj yıllarca depomuzda kalacakmış gibi kaliteli ve muazzam bir şekilde yapılır.

Ambalajımızı beğenmeyen müşterimizden paketleme ücreti almıyoruz  bu da kendimize duyduğumuz güven ve işimizi ne kadar iyi ve kaliteli yaptığımızın garantisidir.

Bu arada paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar tek tek barkotlanarak liste haline getirilir.

Listesi yapılan paket kamyona yüklenmez üzere evden taşınır.

Eşyalar kamyonumuza yüklenirken istif yapılmasına önemli derecede özen gösterilir.

Kamyonumuz yüklendikten sonra eşyalarını kaç metreküp olduğu ölçülür.

Ölçüm ve teslim alma işi bitince kamyonumuz depomuza hareket eder. 

Detaylı bilgi için lütfen Eşya depolama web sitemizi ziyaret ediniz

Ev eşyası taşınmasının sıkıntılarını ve stresini hemen hemen yaşamayanımız yoktur.

Evden eve nakliyat denilince, insanların aklına gelen ilk şey, ev eşyası tasıma isinin evden eve nakliyat firmalarının işi olduğudur.

Bu firmaların eşya tasıma işini en iyi standartlarda yapması gerektiğini düşünür ve’de öyle olması gereklidir.

Kısaca evden eve nakliye firmalarının yapması gereken şunlardır. Mesela biz:

Müşterisiyle görüşen firma yetkilisi eşyaların ekspertizini yaptıktan sonra bir program hazırlar, bu programda gördüğü eşyaların niteliğine göre gerekli araç, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri hazır bulundurur.

Bundaki amaç eşya taşınma esnasında müşterisi ile en küçük bir sorun olmaması içindir.

Taşınma zamanı gelince müşterimizin evine gidilir. Eşya sahibi özel eşyalarını daha önceden toplamış ve evde hazır olmalıdır.

Ki firma elemanları daha rahat çalışabilsinler.

Önce küçük eşyalar teker toplanıp paketlenir.

De monte edilmesi gereken eşyalar (mobilya ve beyaz eşyalar gibi) de monte edilir ve ambalajlanır.

Ambalaj malzemelerinin temiz ve kaliteli olması gereklidir.

Bir taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar, kamyona yüklenmeye baslar.

Yükleme isi bittikten sonra son kontroller yapılır ve araç hareket eder yeni adrese gelindiğinde eşyalar dikkatli bir şekilde yüklemeyi yapan elemeler tarafından indirilmeye baslar.

Eşyaların boşaltma isi devam ederken firma elemanlarından bir veya iki tanesi, eve taşınan eşyaları paketlerinden açıp yerleştirmeye baslar.

Durum bu şekilde devam eder kamyonun boşaltılmasıyla eşyaların montajda yapılmış olarak bu iş tamamlanır. 

uluslararası eşya taşıma
eşya depolama
evden eve nakliyat

Diğer hizmetlerimiz olan Ambalajlama, Zati eşya gümrükleme, Para kasası piyanao taşıma, ofiz eşyası taşıma, arşiv taşıma ve istifleme, Avrupa içinde evden eve eşya taşıma gibi daha bir çok diğer hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiye kurumsal web sitemizden Ulaşabilirsiniz.http://www.camoglunakliyat.com.tr