Hava taşıma

Hava yolu eşya taşıma ve Hava kargo hizmetimiz Ankara ve İstanbul hava limanlarında olup, Dünyanın her yerine hava alanı teslim veya adrese teslim hizmetini veriyoruz.

Ayrıca Özellikle Kanada ve Amerika’ya en uygun hava yolu ile eşya taşıma firmamız aracılığıyla yapılmaktadır. Sorun araştırın en son bizi arayın bizimle görüşmeden karar vermeyin. Bizimle çalışan müşterilerimiz hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamaz bize ödediğiniz bedel boşa gitmeyecektir.

Türkiye’nin tün İllerinden tüm Dünya’ya hava kargo taşımacılığını en hızlı ve en uygun bedelle biz yapıyoruz.

Tüm acil kargo taşımalarımızda 1 kg. dam 1000. kg a kadar bir gün önce bildirilmesi kaydıyla dünyanın en uzak bölgesine 3 iş gününde teslimat yapıyoruz.

Göndereceğiniz eşyanın niteliği ne olursa olsun, numune ürün, hediyelik eşya fuar malzemesi, zati eşya, uçakta yanınızda taşıyamayacağınız fazla eşyalarınız hepsini taşıyoruz.

Hava yolu taşımacılığı pahalı bir taşımacılık olmasına rağmen güvenli ve hızlı olması acısından acil taşımalarda her zaman müşteri desteğini alarak yerini korumuştur ve günümüz koşullarında daha hızlı bir tasıma sekli yoktur.

Firmamız hava yolu taşımacılığında da Dünyadaki çeşitli firmalarla çözüm ortaklığı yaparak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Dünyanın her noktasına Uluslararası ithalat- ihracat ve evden eve nakliye konusunda hizmet veren firmamız başlıca çalıştığı ülkeler

KANADA, AMERİKA, AVRUPA, ASYA, ORTA DOĞU, UZAK DOĞU ve GÜNEY AFRİKA ülkelerinin her noktasına hava kargo taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.

Dünyanın en uzak bölgesine en geç 3 is gününde teslimat yapıyoruz. Dünyanın her şehrine, en hızlı en güvenli ve en ekonomik hava kargo nakliyat gönderimlerinizde sizlere hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Her gün İstanbul’dan Amerika’ya, kanada ve Avustralya’ya Büyük gövdeli Uçak vardır. TESLİMAT SÜRESİ 2 GÜNDÜR

Her gün Dubai, Türkmenistan, BAE, Kazakistan ve Özbekistana hava kargo servisimiz vardır. teslimat süresi 2 gündür.

Her 2 günde bir Güney afrika Hindistan ve kuzey Amerika ya hava kargo servisimiz vardır teslimat süresi 3 iş günür.

çamoğlu Uluslararası nakliyat

Comments are closed