BİZ KİMİZ
Çamoğlu Uluslararası nakliyat Eşya Depolama HakkındaFirmamız Çamoğlu nakliyat ltd şti 1992 yılında Ahmet büyük (1990-1992 yılları arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde saygın bir evden eve nakliye şirketinde çalışması sonucunda edindiği bilgi ve tecrübeyle Türkiye’ye gelerek )  ve kardeşleri ile birlikte bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Firmamız Ankara’da Yurt içi evden eve eşya taşımacılığı ile işe başladı.Firmamız verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyat uygulama politikasıyla müşteri potansiyelini kat kat arttırarak evden eve nakliye hizmetini uluslararası eşya taşımacılığı alanında geliştirdi. 2009 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı.hakkımızda  Çamoğlu nakliyat’ta verilen hizmet sadece eşyanın taşınması ile sinirli değildir. Yurt içi veya yurt dışı nakliye, eşya depolama ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterisinin sorunlarına (hakkımızda)sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe donuk iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

*Firmamız Camoglu nakliyat ve tic. ltd.Şti. T.C. Türk Patent Enstitüsünün vermiş olduğu Marka Tescil belgesi ile de Tescilli bir marka olup kaliteli hizmet anlayışını bununla da kanıtlamıştır.

*Camoglu nakliyat müşterisinin eşyasını, istediği yere, istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun kara, hava, deniz. Nakliye modlarini ve imkânlarını kullanır kalite ve fiyat bakımından en uygun olanını müşterisine sunar.

*Camoglu evden eve nakliyat parsiyel (grupaj) taşımalarda müşterisinin eşyasını zamanında teslim alır, gerekirse depolar en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin eşyasını zamanında eksiksiz ve sağlam olarak teslim
eder.

*Camoglu Nakliyat tasıma eşyaların taşınması esnasında hasar oluştuktan sonra bunu düzeltmek yerine, bu hasar oluşmadan erekli tedbirlerini alır hasar oluşmasını engeller. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için islerinde sürekli
iyileştirme yapar.

*Camoglu nakliyat çalıştırdığı personele önem verir rastgele isçi çalıştırmaz, yetişmiş konusunda uzman, müşterisine saygılı, seviyeli ve kadrolu eleman çalıştırır.

*Camoglu nakliyat elemanlarının şirketlerinden güven ve gurur duymaları için gerekli önlemlerini alır