eşya depolama

Eşya depolama ile ilgili Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eşyanızı teslim edeceğiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. İlk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eşyalarınızı yerinde görerek evinizde ortalama kaç metreküp eşyanın olduğunu, eşyalarınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eşyalarınızın depomuza taşınması, aylık eşya depolama masrafınızı ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliğini de değerlendirerek eşyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanamamasına kararınızı verirsiniz.

DEPOMUZA ULAŞIM

Depomuz Ankara Gölbaşı mevkiinde olup Ankara merkezden, Gölbaşı merkezden gece 24.00 e kadar sürekli belediye otobüsü gitmektedir. Konumu gereği Konya Adana yolu Üzerinde Olup özel aracınızla kolaylıkla bulabileceğiniz bir konumdadır.

DEPOMUZUN GÜVENLİĞİ

Depomuz site güvenliğini haricinde Gece görüşlü 8 noktadan 24 saat online izlenebilir kamera sistemiyle donatılmıştır. Alarm sistemi hırsızlık, su baskını, yangın gibi durumlarda ONLİNE haber merkezine bağlı olup olası bu gibi durumlarda anında müdahale edilir. Ayrıca Jandarma karakoluna 200 m. uzaklıktadır.  

Firmamız Çamoğlu Uluslararası nakliyat ev eşyası depo hizmetini de müşterilerine en üst seviyede sunmaktadır.

DEPOMUZUN KONUMU

Depomuz Depolama sitesi içerisinde olup 7/24 Güvenliklidir. Site girişinde nizamiye bulunur ve mesai saatleri dışında özel izin alınarak depoya giriş çıkış yapılabilir. Aksi halde Firmamız yetkilileri hariç giriş çıkış yapılamaz

DEPOMUZUN YAPISI

Depomuz 7 m yüksekliğinde 1.200 m2 kapalı alan 1.500 m2 açık alan olmak üzere tek kat halindedir. Duvarları komple perde beton çatısı poliüretan panel olup, Giriş kapısı sürgülü çelik kapıdır. Kapı genişliği 5 metredir. Depo içine Tır girebilmektedir. Depomuz depo kısmında su bağlantısı yoktur. Kesinlikle rutubet yapmaz koku olmaz her 3 ayda bir ilaçlanmak tadır. Eşya depomuz son derece güvenli

Comments are closed