B

Belçika dan Türkiye ye eşya taşıma

uluslararası evden eve nakliyat

belçika dan türkiye ye eşya taşıma

Belçika dan Türkiye ye eşya taşıma.

HAZİRAN AYI İTİBARİYLE HER HAFTA BELÇİKA TÜRKİYE PARÇA EŞYA TAŞIMA SEFERLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

Belçika dan Türkiye ye eşya taşıma Varış yerinde gümrüğünü açtırıp, eşyalarınızı evinize taşıyoruz ambalajından açıp montajını yapıyoruz. Sorunsuz ve zamanında, eşyalarınızın transferini tamamlıyoruz. Evinizden alıp evinize teslim ediyoruz.

Frankfurt’ta bulunan depo ve ofisimiz aracılığıyla Özellikle Almanya belçika ve hollandanın tüm bölgelerine parça eşya sevkiyatı yapıyoruz.  Belçika dan Türkiye ye eşya taşıma, Uluslararası evden eve nakliyat, Avrupa’da da güvenilir acentelerle’de işbirliği yaparak çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalar ve bunlara ait kapalı kasa araçlarla hizmet veren firmamız “Çamoğlu nakliyat” her ay Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediği seferlerle bu güzergâh üzerinde bulunan birçok ülkeden (Fransa, Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda, Bosna hersek, Sırbistan, Arnavutluk gibi) Avrupa ülkelerine 10 metreküp’ten 60 metreküp’e kadar parsiyel tasıma yapıyoruz. 60 metreküp üzeri yüklerde komple araç tahsis ediyoruz.

Belçika nın ve Avrupanın neresine giderseniz gidin Dünya’nın neresinden gelirseniz gelin bizi aramadan eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmaya karar vermeyin. Sorunsuz, rahat, kaliteli, hızlı ve hesaplı eşyalarınızın taşınması için her zaman yanınızdayız.

Belçika, 50°50’K 4°00’D koordinatlarında bulunur. Batı Avrupa’da Kuzey Denizi’ne kıyısı vardır. Karasuları 12 deniz milidir. Denizde ekonomik münhasır bölge hak iddiası 200 mildir. (370 km.) Fakat Belçika denizlerinin coğrafyası nedeniyle bunu tam uygulayamamakta ve İngiltere ve Hollanda ile deniz ekonomik bölgelerini paylaşmaktadır.

Toplam kıyı uzunluğu 73.1 kilometredir.
Arazisi: 30,527767678 km² Göller ve akarsular: 250 km² Denizler: 3,462 km² Toplam yüzölçümü: 33,990 km²
Belçika’nın kara sınırlarının toplam uzunluğu 1,482 kilometredir. Bunun;
645 kilometresini Fransa,
153 kilometresini Almanya,
150 kilometresini Lüksemburg,
460 kilometresini Hollanda oluşturur.

Yorumlar kapatıldı.