a

almanyaya eşya taşıma

uluslararası nakliyat almanya

Almanyaya eşya taşıma

  • ALMANYADAN TÜRKİYEYE EŞYA TAŞIMA

Almanyaya eşya taşıma, Avrupa’nın birçok bölgesinde çözüm ortağı olarak çalıştığımız güvenilir acentelerle işbirliği yaparak, karayolu ile Almanya’ya yapacağınız bedelli veya bedelsiz ihracat ve ithalatlarınızda en üst düzeyde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Avrupa standartlarında hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, bedelsiz ev eşyası taşımalarımızda, özel zati eşyalarınızı, (ev eşyalarınızın) paketleyip ambalajlıyoruz aracımıza yüklüyoruz çeki listesini hazırlayıp gümrüğünü yapıyoruz. Varis yerinde gümrüğünü açtırıp, eşyalarınızı evinize taşıyoruz ambalajından açıp montajını yapıyoruz. Sorunsuz ve zamanında, eşyalarınızın transferini tamamlıyoruz.

Evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Frankfurt’da bulunan depo ve ofisimiz aracılığıyla Özellikle Almanya nın tüm bölgelerine parça eşya sevkiyatı yapıyoruz. Avrupa’da da güvenilir acentelerle’de işbirliği yaparak çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalar ve bunlara ait kapalı kasa araçlarla hizmet veren firmamız.

“Çamoğlu nakliyat” her ay Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediği seferlerle bu güzergah üzerinde bulunan birçok ülkeden (Fransa, Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda, Bosna hersek, Sırbistan, Arnavutluk gibi) Avrupa ülkelerine 10 metreküp’ten 60 metreküpe kadar parsiyel tasıma yapıyoruz. 60 metreküp üzeri yüklerde komple araç tahsis ediyoruz.

Özellikle kış aylarında 2 haftada bir bu güzergahlardan gurupaj eşya taşıması yapıyoruz. bu durum yaz aylarında haftalık seferlerle siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. uluslararası eşya taşıma, Almanya dan Türkiye ye ev eşyası nakliyesi konusunda firmamız Türkiye den Avrupa ya en çok sefer düzenleyen bir firmadır.

Dünya’nın neresine giderseniz gidin.

Almanya, Amerika, İsveç, Norveç, İsviçre, Fransa, İtalya, Danimarka, Afrika, Kanada, Japonya, Çin,

Dünya’nın neresinden gelirseniz gelin bizi aramadan eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmaya karar vermeyin. Sorunsuz, rahat, kaliteli, hızlı ve hesaplı eşyalarınızın taşınması için her zaman yanınızdayız.

Almanya sınırları 357,021 km²’lik bir alanı kaplar. Bunun 349,223 km²’si karadan, 7,798 km²’si su kaynaklarından oluşur. Almanya, yüzölçümü bakımından Avrupa’nın yedinci, Dünya’nın altmış üçüncü büyük ülkesi konumundadır. Yükselti; güneydeki Alp Dağları’ndan , kuzeydeki Kuzey Denizi’ne (Nordsee) ve kuzeybatıdaki Baltık Denizi’ne (Ostsee) doğru azalmaktadır. Ülkenin en yüksek noktası, Alpler üzerinde bulunan 2.962 m yükseklikteki Zugspitze noktasıdır. Orta Almanya’daki ağaçlanmış konumdaki yaylalar ile kuzeydeki alçak seviyedeki ovalara ulaşım; Rhine, Tuna ve Elbe[38] gibi, Avrupa’nın bazı önemli büyük nehirleri ile sağlanır.

uluslararası evden eve nakliyat. 

Yorumlar kapatıldı.